Відгуки про роботу студії

П.І.Б.: Усенко Андрій Владиславович

Компанія: ТОВ «ІНТЕГРА МЕДІКАЛ»

Посада: Директор

Місто: Україна, Київська обл., м. Ірпінь

Дата: 10 лютого 2024 року

ТОВ «ІНТЕГРА МЕДІКАЛ» хоче висловити щиру вдячність вашій команді за роботу над розробкою логотипу та фірмового стилю для нашої медичної компанії. Ваш професіоналізм, талантливість та підхід до деталей залишили нас приємно враженими. Ваші зусилля у створенні логотипу перевершили наші очікування. Він удало відображає наші цінності, місію, а також має естетичний та сучасний вигляд.

Ми впевнені, що цей логотип допоможе нам зміцнити нашу позицію на ринку та забезпечити унікальність серед клієнтів та партнерів. Також хочу відзначити ваші зусилля у розробці фірмового стилю. Кожен елемент дизайну доповнює та підкреслює наш бренд, створюючи єдиний та цілісний образ компанії. Ви ретельно працювали над кольорами, типографікою, а також іншими деталями, щоб забезпечити зручність та легкість сприйняття наших матеріалів.

Ваша команда була дуже професійною та завжди відкритою до наших ідей та побажань. Ви виявили велику терпимість і розуміння, коли ми робили зміни та корективи до проекту. Ваш підхід до співпраці був дуже позитивним, і ми впевнені, що ваша творча енергія знадобиться нам і надалі. Загалом співпраця з вашою компанією була приємною та результативною. Ми дуже задоволені нашим новим логотипом та фірмовим стилем і готові з вами співпрацювати в майбутніх проектах. Ще раз дякуємо за вашу відданість та творчий підхід!

Виконана робота:

П.І.Б.: Shmurin Slava

Компанія: GUROOM HOLIDAY HOMES L.L.C

Посада: CEO

Місто: UAE, Dubai

Дата: 05 січня 2024

Відмінна студія! Дуже креативна команда працює швидко, ціни адекватні. Взяв мінімальний пакет, із першого разу все підійшло! Рекомендую!

Виконана робота: