Дизайн сувенірної продукції

Дизайн сувенірної продукції - це складова індивідуального образу компанії. Від дизайну цієї сувенірної продукції залежить, чи буде подарунок своїм присутністю постійно нагадувати про компанію та дарувати позитивні емоції, або викинеться у кошик для сміття.

Професіонали нашої студії, працюючи над будь-яким завданням, будь це розробка фірмового стилю компанії або створення дизайну сувенірної продукції, які намагаються створити неповторний образ компанії.

Компанія, яка не приділяє належної уваги сувенірним подарункам, має всі шанси перетворитися на структуру сама в собі – клієнти поступово забудуть про її існування.

Дизайн сувенірної продукції має не просто викликати симпатію, а й формувати стійку прихильність до подарунка. Ручка або щоденник, корпоративний годинник або портфель можуть стати представниками ваших інтересів в офісі клієнта.

Наші фахівці, розробляючи дизайн сувенірної продукції, намагаються не просто нанести логотип на поверхню, а створюють неповторні дизайнерські ідеї, вкладають у них лише позитивні емоції. Ці подарунки в майбутньому дарують спогади про захід, на якому вони були вручені, покращують образ компанії, зміцнюють до неї довіра.

Дизайн сувенірної продукції, розроблений у нашій студії, виконується відповідно з фірмовим стилем компанії та при цьому виділяє подарунки із загальної схожої маси.

Для нас немає нічого неможливого для розробки дизайну сувенірної продукції. Ви можете прийти до нас із готовими ідеями дизайну або просто з описом святкового заходи – у будь-якому випадку ваша сувенірна продукція буде вигідно виділятися, клієнти та партнери її запам'ятають.

Вартість розробки макету: договірна


Подивитися роботи з розробки дизайну сувенірної продукції

Що потрібно зробити для замовлення послуги?

Для індивідуального прорахунку вашого замовлення передзвоніть у студію за телефоном +38 067 799-84-98 або напишіть листа за адресою info@flomaster.ua

Після отримання від Вас листа менеджер нашої студії зв'яжеться з Вами.