Інтернет-магазин FloMaster Shop

Інтернет-магазин FloMaster® Shop (м. Київ)

З кожним роком кількість користувачів Інтернету в Україні зростає. У великих містах столиці найбільша кількість користувачів. Чи варто упускати зростаючий ринок?

Інтернет користувачі купують товар як і всі люди, проте є особливість - воліють замовляти товар, не встаючи з-за столу. Знайшов, вибрав, купив, доставили.

Наша студія пропонує вашій увазі власну розробку Інтернет-магазину FloMaster® Shop.

Основні можливості Інтернет-магазину FloMaster® Shop (м. Київ)

Інтернет магазин доступний усім, хто користується інтернетом. На відміну від звичайного магазину, який, на жаль, розмістити у кожному районі міста, у кожному обласному центрі непросто, інтернет-магазин працює цілодобово. Будь-якої миті доби відвідувач може зайти до вас на сайт і знайти потрібний йому товар. Ознайомитись з вашою продукцією зможе навіть громадянин іншої країни, більше того, що живе на іншій півкулі Землі.

Заповнивши свій Інтернет-магазин товарами, фотографіями, ілюстраціями, описом, ви дозволяєте відвідувачеві самому розібратися з пропонованими товарами та послугами. Вам не треба утримувати величезний штат співробітників, які відповідали б на нескінченні питання відвідувачів. Просто створіть розділ запитань-відповідей!

За допомогою Інтернет-магазину завжди можна визначити - що найбільше цікавить відвідувачів, який товар викликає найбільший попит, що важливо зараз на ринку. Якщо клієнт погоджується зареєструватися на сайті Інтернет-магазину, ви зможете відстежувати потреби конкретної людини, пропонувати їй індивідуальні умови, накопичувальні знижки

Чим зручний Інтернет магазин для клієнта?

Звичайно це ж динаміка. Важко завести у всі торгові точки новий товар одночасно. А в Інтернет-магазині він з'явиться відразу, як оператор його додасть. Клієнт зможе дізнатися – коли товар буде у продажу, замовити його заздалегідь (якщо товар поки що немає на складі), дізнатися скільки одиниць товару є в наявності.

Клієнт може знайти товар за назвою, маркою, вартістю або за конкретною номер моделі.

Клієнту простіше вибрати товар за іншими характеристиками. Наприклад, у розробленому нами Інтернет магазин www.atlant.ua клієнт може підібрати холодильник за параметрами, що його цікавлять - висоті, кількості компресорів, розташування морозильної камери або іншим. Можливість залишати коментарі від відвідувачів до різних товарів покаже клієнтам, що ви відкриті до діалогу і готові реагувати на зауваження, коригуючи роботу співробітників, підбір товару тощо.

Розміщення на сайті Інтернет-магазину інструкції користувача до конкретного товару (у форматі .pdf, або .doc) - дозволить клієнту вибрати саме те, що його цікавить.

Проте, Інтернет-магазин потребує уваги з боку власника. По перше необхідно оновлювати дані - додавати нові товари, змінювати ціни, видаляти товар, яким більше не торгуєте. По-друге, оператори повинні своєчасно перевіряти наявність. замовлень через Інтернет, щоб клієнт швидко отримував замовлений продукт. Якщо не Проводити подібних дій, Інтернет-магазин швидше стане каталогом товарів. А якщо оновлення робити рідко, то відвідувачі втратить інтерес до вашого сайту.

Який вибрати собі Інтернет-магазин?

В Інтернеті можна знайти безліч скриптів, які ведуть каталог товарів або дозволяють торгувати через Інтернет.

Особливість нашої пропозиції полягає в тому, що ми пропонуємо індивідуальне Рішення!

Інтернет-магазин, написаний для вашого сайту, як і раніше, буде розширюватися і зручним з одного боку, з іншого - він відповідатиме індивідуальним вимогам, які Ви пред'являєте!

Інтернет-магазин, який ідеально відповідає продуктам, що продаються. і зручний для користувача, суттєво збільшить ваші продажі, на відміну від "типового" рішення.

Індивідуальний підхід, вирішення конкретних завдань та при цьому можливість масштабування та розвитку надалі, ось рішення, яке пропонує вам web-студія FloMaster!